MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 8996492

nr 899 6492

Stolar

6 st, barockstil, Tidigt 1900-tal

Kondition: slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 9 juni 2014
kl 20:37:00